Novinky - Michal Charvát

Spolupráce a vývoj

1. 9. 2013

Mobilní verze GroupOffice, systém pro správu HW a požadavků, nové moduly do GroupOffice jako Fleet Management, SQL Manager a další ...

GroupOffice je stále ve vývoji. Intermesh aktuálně pracuje na novém vzhledu pro GroupOffice 5 a upravuje stávající moduly Projekty a Časová posloupnost. V návaznosti na novou verzi vzniká mobilní aplikace (aktuálně pro Android, testuji i možnou verzi pro Windows Phone 8), která Vám zaručí mobilitu ve Vašem podnikání. V první verzi se bavíme o možnosti práce s Tikety a vyhledávání.

Mezi další aktivity v rámci spolupráce s firmou BOXED s.r.o patří modifikace modulu Workflow (nově nabízí větvení procesů), Calllog (modul komunikující s Asterisk ústřednou). Nový modul SQL Manager vznikl ve spolupráci s firmou BILLcom spol.s r.o. a je volně k prodeji.

Mezi další klienty, se kterými jsem navázal dlouhodobou spolupráci patří kanadský Intermotions Inc, pro kterého modifikuji stávající systém Inventory, Office Resource & Infrastructure software for the web.

Michal Charvát

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace